Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis1 Ağustos 2026İkizce/Ordu
Özel Teknik Servis Hizmeti

İkizce Eminçelik Servisi

0 850 307 34 38

İkizce Eminçelik Servisi İletişim Bilgileri

📱 İkizce Eminçelik Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 İkizce Eminçelik Servisi Adresiİkizce/Ordu
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 123 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi01.08.2026
İkizce Eminçelik Servisi olarak İkizce/Ordu bölgesinde İkizce Eminçelik cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. İkizce genelinde İkizce Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca İkizce Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Eminçelik marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. İkizce/Ordu bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Eminçelik cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. İkizce Eminçelik Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. İkizce ve Ordu genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı İkizce Eminçelik Servisi hattını aramanız yeterlidir; İkizce/Ordu bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: İkizce Klima Servisi, İkizce Kombi Servisi, İkizce Televizyon Servisi.

İkizce Eminçelik Servisi — Sık Sorulan Sorular

İkizce Eminçelik Servisi telefon numarası nedir?

İkizce Eminçelik Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

İkizce Eminçelik Servisi yetkili servis mi?

İkizce Eminçelik Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

İkizce Eminçelik Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

İkizce Eminçelik Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; İkizce/Ordu bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

İkizce Eminçelik Servisi hangi arızalara bakıyor?

İkizce Eminçelik Servisi İkizce/Ordu bölgesinde Eminçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

İkizce Eminçelik Servisi çalışma saatleri nedir?

İkizce Eminçelik Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

İkizce Eminçelik Servisi hangi cihazlara bakıyor?

İkizce Eminçelik Servisi Eminçelik marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

İkizce Eminçelik Servisi yedek parça temin ediyor mu?

İkizce Eminçelik Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

İkizce Eminçelik Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

İkizce Eminçelik Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Eminçelik cihazlara özel servis hizmeti verir.

İkizce Eminçelik Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

İkizce Eminçelik Servisi kapsamında İkizce bölgesinde Eminçelik cihazlarınız için özel servis.

İkizce Eminçelik Servisi kapsamında İkizce bölgesinde Eminçelik marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Eminçelik ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Eminçelik cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda İkizce Eminçelik Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. İkizce genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Eminçelik cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. İkizce Eminçelik Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Eminçelik cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. İkizce bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; İkizce Eminçelik Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Eminçelik cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. İkizce bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; İkizce Eminçelik Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

İkizce Eminçelik Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

İkizce Eminçelik Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

İkizce bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik İkizce Eminçelik Servisi kapsamında garanti altına alınır.

İkizce Eminçelik Servisi — Müşteri Yorumları

İkizce, Ordu — müşteri geri bildirimleri
Selin M.İkizce
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara İkizce Eminçelik Servisi hattını öneririm. İkizce bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.İkizce
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. İkizce için güvenilir özel servis.

Burak C.İkizce
★★★★★

İkizce bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.İkizce
★★★★★

İkizce bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.İkizce
★★★★★

İkizce Eminçelik Servisi üzerinden iletişime geçtim; İkizce adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.İkizce
★★★★★

İkizce Eminçelik Servisi ekibi İkizce adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.İkizce
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; İkizce bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.İkizce
★★★★★

İkizce bölgesinde Eminçelik cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Selin M.İkizce
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara İkizce Eminçelik Servisi hattını öneririm. İkizce bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.İkizce
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. İkizce için güvenilir özel servis.

Burak C.İkizce
★★★★★

İkizce bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.İkizce
★★★★★

İkizce bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.İkizce
★★★★★

İkizce Eminçelik Servisi üzerinden iletişime geçtim; İkizce adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.İkizce
★★★★★

İkizce Eminçelik Servisi ekibi İkizce adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.İkizce
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; İkizce bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.İkizce
★★★★★

İkizce bölgesinde Eminçelik cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

İkizce Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

İkizce Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

İkizce Eminçelik Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

İkizce mahallelerinde Eminçelik cihaz servisi

İkizce ilçesinde listelenen mahallelerde Eminçelik marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Ağcaalan Mah. Aşağı Karlıtepe Mah. Aşağı Kaynartaş Mah. Başönü Mah. Beylerce Mah. Bolluk Mah. Derebaşı Mah. Devecik Mah. Diyek Mah. Dumantepe Mah. Düzmeşe Mah. Düzpelit Mah. Enağızlı Mah. Esentepe Mah. Fatih Mah. Gaziler Mah. Kale Mah. Kervansaray Mah. Kiraztepe Mah. Kocaman Mah. Kurtköy Mah. Kurtluca Mah. Merkez Mah. Seymenli Mah. Tombaşlı Mah. Yenice Mah. Yoğunoluk Mah. Yukarı Karlıtepe Mah. Yukarı Kaynartaş Mah. Yunuskırığı Mah. Özpınar Mah. Şentepe Mah.

İkizce — 32 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara